Média servis

Na tomto místě jsou k dispozici tiskové zprávy, hlavní údaje o skupině J&T a kontakty na osoby odpovědné za PR ve skupině.

J&T Banka zjednodušuje právnickým osobám vklady rámcovou smlouvou

18. červenec 2011

Hned několik termínovaných vkladů si může klient otevřít prostřednictvím jedné rámcové smlouvy. Jde o novinku, kterou J&T Banka nabízí právnickým osobám a podnikatelům od letošního července. Rámcová smlouva je určena pro termínované vklady na dobu určitou, kdy doby trvání vkladů jsou 1, 2 a 5 let. Úložku je možné zřídit od 1 milionu korun.

„Cílem tohoto produktu je klientům z řad právnických osob a podnikatelů zajistit flexibilnější, rychlejší a administrativně jednodušší nakládání s jejich volnými prostředky.“ Uvádí Miroslav Minařík, Obchodní ředitel pro korporátní klientelu J&T Banky a doplňuje: „Díky rámcové smlouvě mohou klienti vkládat peníze opakovaně bez nutnosti chodit do banky a podepisovat nové smlouvy.“

Termínovaný vklad je úročen sazbou, která je platná v den jeho otevření. Úroky jsou připisovány a zasílány klientovi na jeho účet 1x ročně.  Zřízení a vedení vkladového účtu je zdarma. Úroková sazba dosahuje až 3,8 % p.a.

Přehled jednotlivých termínovaných vkladových produktů:

 

 Roční
termínovaný vklad

 Dvouletý
termínovaný vklad

 Pětiletý
termínovaný vklad

 Minimální vklad

1.000.000 CZK

 1.000.000 CZK

 1.000.000 CZK

 Úroková sazba

 3,1 % p.a.

 3,6 % p.a.

 3,8 % p.a.

 Frekvence vyplácení úroku

 ročně

 ročně

 ročně