Společenská odpovědnost

J&T Finance Group se hlásí ke společenské odpovědnosti, kterou považuje za podstatnou součást firemní kultury.

Filantropie J&T

V oblasti filantropie zaměřuje J&T Finance Group svou pozornost zejména na ochranu ohrožených dětí a podporu sociálně slabých a hendikepovaných spoluobčanů, na podporu sportu a kultury a také svých zaměstnanců.

Nadace J&T a Nadácia J&T

J&T sdílí rozhodnutí, investice a úspěchy se svými klienty. Sdílí ale i osudy a problémy, které trápí hendikepované, sociálně slabé rodiny nebo rodiny, které se rozhodly svůj život zasvětit náhradní rodinné péče.

Proto byly založeny Nadace J&T a Nadácia J&T, jenž soustřeďují pod jednotnou správu prostředky, které jsou poskytovány fyzickým a právnickým osobám a neziskovým organizacím, pokud jejich projekty souvisí s posláním a cíli nadací.

www.nadacejt.cz www.nadaciajt.sk

J&T Sportteam

Skupina aktivně podporuje mladé a nadějné sportovce z méně komerčně atraktivních odvětví sportu, jako jsou plavání či triatlon.

Díky podpoře je aktivně rozvíjen jejich talent a vytvořeny příznivé podmínky pro přípravu na reprezentaci na národní a mezinárodní sportovní scéně. Odměnou jsou pak nemalé sportovní úspěchy, kterých členové J&T Sportteamu dosahují.

www.jtsportteam.sk

Dny zdraví

Ve skupině J&T si všichni plně uvědomují, že zdraví je to nejcennější, co člověk má.

Skupina se vždy stará o správnou informovanost a péči. Zaměstnancům jsou pravidelně nabízeny dny zdraví, které přináší mnoho užitečných rad, tipů a konzultací s odborníky z nejrůznějších oblastí medicíny.